AROMATERAPIE

 

LÁSKYPLNÉ SPOJENÍ DOTEKŮ A VŮNÍ

 

Síla rostlin schovaná v malé tmavé lahvičce. Jedná se o přírodní éterické oleje. Každá rostlina, ze které éterický olej vzniká, má své specifické chemické složení, díky kterému pomáhá po fyzické a psychické stránce.

Miluji rostliny, jejich vůni, barvu, energii. Věřím, že mají duši, stačí pozorovat ten úžasný proces, kdy ze semínka roste nový život.

Pro aromaterapii je důležitý ČICH. Vůně ve Vás probudí emoci, která je buď příjemná nebo nepříjemná. Sami si tedy určíte, zda Vám rostlina daného éterického oleje pomůže.

Dotekem se můžete propojit sami se sebou.

Pečujte o sebe přírodou, je všude kolem nás. Stačí se jen na chvíli zastavit a vnímat vůně.

Objednat se můžete přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, e-mailem pilatessvuni@seznam.cz nebo sms telefonní číslo 775 612 151, používám i WhatsApp.

Pro objednání přes kontaktní formulář klikněte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Logo_kytička_ležatá

AROMATERAPEUTICKÁ PÉČE PRO VÁS:

 

Masáž BŘICHA, KŘÍŽE a BEDER 1 hodina 800,- 

Masáží se uvolní od napětí a stresu Vaše pánevní dno, jehož součástí jsou břišní a zádové svaly. Na masáž používám rostlinné oleje lisované za studena, konkrétně slunečnicový olej s ricinovým nebo šípkovým, které hojí jizvy. Éterické oleje vybereme dle daného problému. Dopřejte si hodinový čas pro sebe, kdy si 15 minut popovídáme a společně namícháme  směs, a poté Vás 45 minut namasíruji. Mohu Vám ukázat cviky na uvolnění a aktivaci pánevního dna.

Masáž OBLIČEJE a HLAVY 30 - 40 minut

600,-

Masáž rozpohybuje lymfatický systém, rozproudí energii celého těla, uvolní nahromaděný stres a napětí nejenom v obličejové části. Pomůže s nespavostí, bolestí v oblasti krku, ramen a horní části zad. Pleť nejdříve ošetřím hydrolátem, který ji osvěží, dodá potřebnou hydrataci a zregeneruje. Následně použiji rostlinné oleje lisované za studena dle typu Vaší pokožky. Nejčastěji používám mandlový, arganový, meruňkový, švestkový a z hydrolátů nabízím lípu, levanduli nebo geránium. Dopřejte 30 - 40 minut jenom pro sebe.                                                                                                                                                        

ČÁSTEČNÁ AROMA PÉČE 1,5 hodiny 1 200,-

Nejdříve si spolu 30 minut popovídáme, vyplním s Vámi diagnostický dotazník, díky kterému společně vybereme a namícháme AROMAolej na masáž. Samotná masáž zabere 50-60 minut. Zaměříme se na to nejdůležitější, co Vaše tělo potřebuje. Sami si vyberete, zda toužíte po uvolnění zad, nohou, rukou, bříška, hrudníku, šíje nebo zrelaxovat obličej. 

CELOPEČUJÍCÍ 2,5 hodiny
2 100,-

Masáž "od hlavy až k patám" :) 30 minut si popovídáme při výběru éterických olejů a namícháme AROMAolej, poté Vás jím 90 minut budu masírovat. Při masáži nevynecháme bříško ani hrudník. Vůně a účinky bylinek se dostanou do Vaše těla pokožkou a inhalací během péče. 

Namíchání stejné kompozice " na doma" 30 ml lahvička osobního AROMAoleje
250,-

Jedná se o stejnou recepturu masážní směsi, kterou společně vytvoříme před samotnou masáží. Můžete si ji osobně koupit po masáži "na doma" nebo objednat dodatečně.

E-mail konzultace ZDARMA 0,-

E-mailem Vám doporučím vhodné éterické oleje na Váš problém. Napište mi na pilatessvuni@seznam.cz nebo přes kontaktní formulář.

E-mail poradna - diagnostický dotazník, AROMA olej 10 ml, akupresurní body, bylinky  490,-

Na základě diagnostického dotazníku společně vytvoříme 10 ml terapeutické směsi obsahující éterické a rostlinné oleje, které podpoří fyzické a psychické problémy Vašeho těla, jako například bolesti kloubů, hlavy či různé druhy nachlazení a emoční nepohody. Během konzultace Vám poradím, jaké akupresurní body stimulovat - zašlu krátké video a jaké bylinky Vás podpoří. Směs pošlu přes zásilkovnu v ceně 79 Kč nebo předám v Liberci dle dohody. 

E-mail poradna - diagnostický dotazník, doporučené éterické oleje, akupresurní body, bylinky 330,-

Na základě diagnostického dotazníku, jehož součástí je i diagnostika jazyka, doporučím nejvhodnější éterické oleje na Váš problém, součástí bude přesné množství a ředění terapeutického AROMA oleje, který si namícháte sami. Poradím Vám, jaké akupresurní body stimulovat - zašlu krátké video a jaké bylinky Vás podpoří.

Tvoření osobního AROMAoleje 800,-

Součástí tvoření je vyplnění diagnostického dotazníku, za základě kterého navrhnu nejvhodnější éterické oleje. Sami si je očicháte a následně vyberete. Společně namícháme 30 ml osobního AROMAoleje. 

Voňavá inhalační tyčinka k vytvořenému AROMAoleji 99,-

Inhalační tyčinka může obsahovat stejné éterické oleje jako Váš osobní AROMAolej, ale můžeme také vytvořit i jinou synergickou směs dle Vašeho záměru.

Kurz ZÁKLADY AROMATERAPIE 650,- za osobu

Uspořádám pro Vás kurz, kde se dozvíte vše o bezpečném používání aromaterapie. Představím Vám 10 základních éterických olejů, které je dobré mít doma. Vyrobíte si vlastní AROMAolej a inhalační tyčinku dle Vašeho záměru. Délka kurzu jsou 3 hodiny, max. počet účastníků je 12 lidí, abych se každému z Vás mohla dostatečně věnovat.

 

Masíruji v  krásném prostředí Grandhotelu  Zlatý Lev v Liberci, Gutenbergova 126/3.

 Nechte se hýčkat DOTEKEM A VŮNĚMI