JSEM

JSEM
 
máma, manželka, milovnice sukní, šatů, barev, vůní, přírody, slunce, narozená ve znamení Ryb a jmenuji se Simona :).
 

Pilates je moje vášeň. 

Již při první návštěvě lekce Pilates jsem věděla, že to bude jiné, než s ostatními sporty. Od útlého dětství mě provázel pohyb každý den, dokonce jsem se i závodně věnovala potápění. V tomto sportu jsem se našla a i díky svému znamení zvěrokruhu jsem plavala jako ryba ve vodě :). Jenže jsem přišla do věku, kdy jsem už nepotřebovala s nikým závodit, nikomu nic dokazovat, ale potřebovala jsem se zklidnit, najít nový směr svého bytí.  

Přihlásit se na cvičení PILATES klikněte ZDE

Logo_kytička ležatá

Miluji vůni přírody. 

K vůním života mě dovedla moje babička na chaloupce v Českém ráji. Nikdy dříve jsem nad tím nepřemýšlela tolik jako teď, kdy se vracím do vzpomínek na své dětství. Zavřu oči a vidím babiččinu malou zahrádku, ze které jsem každou neděli dostávala kytici růží do školy, abych nám vyzdobila třídu. Celé letní prázdniny jsem pobíhala po lese, skoro každý večer viděla západ slunce, neboť dřív se domu nechodilo. 

V době dospívání jsem trochu ze své voňavé cesty odbočila, ale oklikou jsem se po letech zase vrátila. Díky svým dcerám jsem se opět našla. 

Nyní mám svoji voňavou zahrádku, v Podještědí. Navracím se ke kořenům naší rodiny, k mojí milované babičce a přistihuji se, jak jsem jí neskutečně podobná. Věřím, že všechny rostliny mají duši. Sedávám k nim a povídám si s nimi, dotýkám se jich. Medituji. Zavřu oči, přičichnu a nechávám nasytit vůní celé tělo. Čekám, co ke mně přijde, jaký vjem to ve mně vyvolá. 

Bylinky sbírám na své zahrádce a při toulání se lesem a loukami v našem krásném kraji. Míchám vůně a bylinky s velkou citlivostí, láskou a klidem.

Do VOŇAVÉHO E-SHOPU se dostanete TUDY

Pro objednání na:

AROMATERAPII klikněte ZDE

BACHOVY ESENCE klikněte ZDE

BYLINNOU NAPÁŘKU klikněte ZDE

 

Těším se na Tebe.

S láskou Simona

 Logo_kytička ležatá