Napařovací stolička

ZDARMAZDARMA
Napařovací stolička
3 150 Kč
Skladem

Ručně, s citem a láskou vyrobená stolička. Každý kousek je jedinečný. Stabilní, pohodlná, vhodná k ženské bylinné napářce, při které můžete meditovat a odpočívat. 

Sibiřský modřín, bez povrchové úpravy.

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napařovací stolička je vyrobena ze sibiřského modřínu, který díky svým vlastnostem nepotřebuje žádnou povrchovou úpravu, je odolný vůči vodní páře a vlhkosti. Svým designem zkrášlí každé meditační místo. 

Rozměr: 300 x 475 x 410 mm

Stolička bude vyrobena do 2 dnů od objednání.

Jak provést bylinnou napářku

Najděte si klidné místo, kde Vás nebude nikdo rušit. Zapalte svíčky, vonné tyčinky, dejte si včelí vosk do aromalampy, pusťte si relaxační hudbu.

1. 2 hrsti bylinné směsi dejte je do hrnce.

2. Zalijte 2 l studené vody, přiklopte pokličkou a přiveďte k varu.

3. Od bodu varu vařte 5 -10 minut.

4. Připravte si napařovací židličku, 2 deky, prkýnko pod teplý hrnec.

5. Po uplynutí doby vaření sporák vypněte, pokličku sundejte.

6. Dejte předloktí nad páru, abyste zjistily, zda Vám teplota vyhovuje. Pokud pára bude příliš horká, vyčkejte až bude mít pro Vás správnou teplotu.

7. Přeneste hrnec pod napařovací židličku, položte na prkýnko.

8. Zabalte se do deky a opatrně se usaďte.

9. Osvědčila se mi doba napařování 20 minut, ale poslouchejte své tělo a dobu přizpůsobte samy sobě. Pokud s napářkou začínáte, poseďte 10 minut nad parou a uvidíte, jak se budete cítit.

Relaxujte, nechte své lůno uvolnit bylinným teplem a parou. Můžete si přiložit dlaně na Váš podbřišek a veďte plný dech do břicha. Myšlenky nechte myslí jen tak volně procházet. Pokud k vám přijde nějaká emoce, ať pozitivní nebo negativní, prociťte ji. Je možné, že se budete usmívat, anebo také plakat. Nic se neděje. Bylinná napářka je očistný proces. Čistí fyzicky i duševně. Až budete s napářkou u konce, poděkujte samy sobě za věnovaný. Oblast bříška si můžete namasírovat ve směru hodinových ručiček kvalitním rostlinným olejem, který můžete obohatit éterickými oleji.

Nenahrazuje lékařskou péči. V případě zdravotních potíží se obraťte na svého lékaře. Vaginální použití je na vlastní zodpovědnost každé ženy. Koupelnový produkt.