Svíčka z včelího vosku

33 Kč
Skladem

S klidem a láskou vyrobená čajová svíčka z včelího vosku. 

Skvělý průvodce při meditacích, rituálech nebo jen tak pro radost. Vnáší světlo a teplo do všedních dní.

Váha: 13g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastavit svoji mysl je někdy hodně náročné. K tomu, abychom docílili správného uvolnění, jsem vytvořila svíčku z včelího vosku se záměrem:

ZKLIDNĚNÍ NAD PLAMENEM SVÍČKY

Jak se svíčkou pracovat:

1. Najděte si útulné místo, kde budete mít chvilku pro sebe a pohodlně se posaďte. Pokud nosíte brýle nebo kontaktní čočky, tak si je odložte. Svíčku položte na podložku ve výši očí v bezpečné vzdálenosti od sebe a zapalte ji.

2. Zavřete oči, vnímejte svůj dech. Dýchejte v klidu a dech veďte až do břicha. Zeptejte se svého těla, jak se cítí, jaké má pocity.

3. Až budete připraveni, že chcete začít meditovat, otevřete oči a zaměřte svůj zrak kousek nad plamen svíčky. Pokuste se nemrkat. Když už to nevydržíte, zavřete oči a pozorujte, co se Vám objeví za očními víčky. Může to být černá svíčka na žlutém pozadí nebo jiné obrazce.

4. Poté opět otevřete oči a koncentrujte se na bod nad plamenem svíčky. Tento trénink by měl trvat 5-15 minut, ale je jen na Vás, kolik času si věnujete.

Ze začátku je to velmi těžký úkol, ale pokud ho budete provádět pravidelně, Váš zrak se zlepší a zkoncentruje, Vaše mysl bude klidná a soustředěná na přítomný okamžik.

Užijte si krásné meditační chvilky

 

Svíčka bez kalíšku. Nerovnosti jsou způsobeny ruční výrobou.

Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru a udržujte ji mimo dosah dětí a zvířat. Během hoření s ní nemanipulujte, nedotýkejte se jí a udržujte ji v dostatečné vzdálenosti od dalších předmětů. Zapalujte ji na bezpečném místě.